Načítám Akce

« Všechny Akce

Pjér La Šé’z – Blízkost, zranitelnost, intimita

Duben 7 @ 18:00 - 20:00

200Kč

S velkým potěšením (a ještě větším těšením) Vás zvu na přednášku o Blízkosti, intimitě a zranitelnosti v jedinečném podání Pjéra La Šé’ze.

Vstupenky lze rezervovat na emailu info@jitkaruzickova.cz.

„Jedno ze skutečně fungujících měřítek kvality vztahu je blízkost. Je pozoruhodné, jak jsou si příbuzné pojmy blízkost a ublížít. Nemůže to být například tím, že máme značné potíže s tím, abychom našemu partnerovi dokázali být skutečně blízko, aniž bychom jej zbytečně zraňovali? Proč tu největší bolest ale i štěstí zažíváme právě s těmi, s nimiž žijeme v tom nejužším kruhu? Jak vlastně spolu co nejlépe žít, abychom si předávali, co je třeba a přitom si zbytečně neubližovali? Abychom se právě v tom nejužším kruhu cítili bezpečně a intimně?“

Vstupenky lze rezervovat na emailu info@jitkaruzickova.cz. O případných změnách budete v případě předběžné rezervace informováni emailem.

Přednáška se koná 7. dubna v Kulturním domě v Krásné Lípě
v 18:00 hodin, vstupné je 200 Kč.

Pjér la Šé’z provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda.

Podrobnosti

Datum:
Duben 7
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
200Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Kulturní dům
Pražská 960/24
Krásná lípa, 40746
+ Google Mapa