Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pjér La Šé’z – Blízkost, zranitelnost, intimita

8.7.2021 @ 18:00 - 20:00

200Kč

Pozor, na přednášku do Doubice bude možné se dostat jedině ve směru ze Chřibské. Silnice z Krásné Lípy a Kyjova jsou uzavřené kvůli konání cyklistického závodu.

VYPRODÁNO.

Po třech odkladech je to konečně tady! Již 8. července se bude konat dlouho očekávaná přednáška s besedou na téma Blízkosti, zranitelnost a intimita v podání jedinečného Pjéra.

Vstupenky lze rezervovat na emailu info@jitkaruzickova.cz.

„Jedno ze skutečně fungujících měřítek kvality vztahu je blízkost. Je pozoruhodné, jak jsou si příbuzné pojmy blízkost a ublížít. Nemůže to být například tím, že máme značné potíže s tím, abychom našemu partnerovi dokázali být skutečně blízko, aniž bychom jej zbytečně zraňovali? Proč tu největší bolest ale i štěstí zažíváme právě s těmi, s nimiž žijeme v tom nejužším kruhu? Jak vlastně spolu co nejlépe žít, abychom si předávali, co je třeba a přitom si zbytečně neubližovali? Abychom se právě v tom nejužším kruhu cítili bezpečně a intimně?“

Vstupenky lze rezervovat na emailu info@jitkaruzickova.cz. O případných změnách budete v případě předběžné rezervace informováni emailem.

Přednáška se koná ve čtvrtek 8. července, od 18.hod. Místo konání bude upřesněno.
Vstupné je 200 Kč.

Pjér la Šé’z provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda.

Podrobnosti

Datum:
8.7.2021
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
200Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Bude upřesněno