Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ŽIVOUCÍ TĚLO – naslouchej své moudrosti

19.10.2021 @ 18:30 - 20:30

2400Kč
Srdečně Vás zvu na cyklus deseti setkání v pohybu, tvořivosti a sdílení svých příběhů. Pohyb je nejpřirozenějším a zároveň nejpřímějším vyjádřením našeho vnitřního světa, emocí i osobnostních rysů. Využijeme jeho síly k sebepoznání, rozvoji autenticity a prožitku své jedinečnosti. Otevře se tak možnost posunout svůj život k plnosti přítomného okamžiku, radosti a celistvosti.
Kurz bude veden v souladu s principy tanečně – pohybové terapie. Součástí setkání bude i práce s představivostí, slovní sdílení ve skupině, kreativní a meditační techniky.
Je vhodný pro ty, kdo jsou v cestě za štěstím a pochopením života ochotni uvidět sami sebe v novém světle a „dát se do pohybu“. To pak bude možné nejen fyzicky, ale též metaforicky na úrovni myšlení a emocí.
Živoucí tělo je pojem, který v sobě obsahuje poznání, že pohyb je jako základní projev života přítomen vždy – ve smyslu dechu, napětí svalů i vztahu k různým částem těla. Čím více si ve svém těle zvědomíme a propojíme, tím více můžeme sami sebe poznat, pochopit, přijmout …. a nakonec i změnit to, co nám neslouží.
Přihlášení nutné na info@jitkaruzickova.cz
První setkání je nezávazné – nabízím možnost se na základě první zkušenosti rozhodnout, zda do programu vstoupit.
Jakékoli dotazy ráda zodpovím.
Nejedná se o terapeutickou skupinu, přesto se můžeme dotknout hlubokých témat. Kurz není vhodný pro osoby se závažnými duševními poruchami nebo s poruchami chování. Pokud si nejste jisti, kontaktujte mě.

Podrobnosti

Datum:
19.10.2021
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
2400Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Dům U Lamy
Pletařská 660/9
Krásná Lípa, Česká republika
+ Google Mapa