Načítám Akce

« Všechny Akce

VZKVÉTÁNÍ – 12 setkání

12 března @ 17:30 - 20:00

4800Kč
Srdečně zveme do kurzu, který slouží k podpoře každodenní radosti a rozvoji tvořivosti. Ta se může projevit nejen v našich zálibách či profesích, ale zejména ve schopnosti přistupovat nově k běžným situacím a okolnostem, které nám život nabízí.
Na dobrodružné tříměsíční cestě nám bude oporou kniha Umělcova cesta (Julia Cameron). Provede nás základními nástroji k uvolnění kreativity a autenticity. Na každém setkání budeme skrze různé slovní, pohybové i tvořivé techniky odkrývat klíčová témata pro nalezení svých zdrojů a schopnosti žít svůj život lehčeji a radostněji.
Kurz není terapií, nicméně jeho součástí je slovní sdílení, sebeuvědomění a imaginace v pohybu, mindfulness a další techniky osobnostního růstu a proto může mít terapeutický přesah.
Cena kurzu je 4800 Kč. Informace a rezervace na info@jitkaruzickova.cz. V ceně není zahrnuta kniha Umělcova cesta.
Kurzem Vás provedeme my 🙂 Tedy Irena a Jitka.
Irena Kubicová – lektorka jógy, jógové terapie a mindfullness, průvodkyně na cestě k vědomému životu, klidná síla s uměním propojovat různorodé světy laskavostí a vzájemností, se smyslem pro harmonii a poezii
www.irenakubicova.cz
Jitka Růžičková – tanečně pohybová terapeutka, shiatsu terapeutka, průvodkyně na cestě k objevování vlastní jedinečnosti, moudrosti těla a jeho metafor, s odvahou pro dětskou hravost i ponorům do hlubin duše
www.jitkaruzickova.cz.
Lektorky se během kurzu ve vedení skupiny střídají.

Podrobnosti

Datum:
12 března
Čas:
17:30 - 20:00
Cena:
4800Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Irena Kubicová
Telefon:
777 576 621
E-mail:
info@irenakubicova.cz
Webová stránka:
www.irenakubicova.cz

Místo konání

Nobilis Tilia
Vlčí Hora 139
Krásná Lípa, 407 46 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://eshop.nobilis.cz/stranka/svatojanske-slavnosti-bylin